معرفی شرکت

شرکت تضمین گستر فن آوا در تاریخ 1382/08/24 به شماره ثبت 212131 و با نام  شرکت گسترش صنایع فن آوا فعالیت خود را در رابطه طراحی ، ساخت ، تولید و  مونتاژ و ... آغاز به کار کرد.
براساس مطالعات راهبردی بر روی حضور فعال  در حوزه تعمیر و نگهداری دستگاه های پایانه فروشگاهی و سخت افزار همگون  (صندوق فروشگاهی)  و همچنین با توجه به شرایط اقتصادی کشور و قیمت بالای  ارز و محدود شدن واردات سخت افزارهای جدید گروه فن آوا مسئولیت های جدیدی  را برای شرکت تضمین گستر در نظر گرفت.
در هدف گذاری انجام شده کسب سهم  بازار و تقویت حوزه تعمیرات و نگهداری دستگاه های پایانه فروشگاهی و سخت  افزاری همگون، ارتقاء بهره وری فرایندهای کاری شرکت، مطالعه بازار و برنامه  ریزی جهت توسعه و راه اندازی کسب و کارهای جدید در صنعت سخت افزار ICT در  نظر گرفته شد.
شرکت تضمین گستر فن آوا بعنوان شرکت تخصصی در عرصه  تجهیزات پرداخت الکترونیک، تعمیر دستگاه های پایانه فروشگاهی، تولید قطعات،  فروش دستگاه های کارتخوان، تولید و فروش انواع آداپتور و کابل و .... سهم  چشمگیری در بازار را به خود اختصاص داده و همواره می کوشد تا در این عرصه  به راهکارهایی خلاق برای ضرورت های نوپدید در این صنعت دست یابد.